Ako pracujeme

Vybrať správnu bránu, dvere, protipožiarne dvere, okná alebo oplotenie domu či prevádzky nie je jednoduché. My sa na tieto oblasti špecializujeme a preto Vám vieme odporučiť to najvhodnejšie riešenie z pohľadu možnosti realizácie v danom priestore, kvality aj ceny, tak aby ste boli maximálne spokojní a nemali ďalšie starosti.

Z tohto dôvodu sme si počas našej dlhoročnej praxe vytvorili overený postup ako pracujeme:

1. ROZMERY

Aby sme mohli vytvoriť pre svojich zákazníkov aspoň orientačnú ponuku, potrebujeme vedieť rozmery otvorov pre brány, alebo oplotenia, okná či dvere. Tieto rozmery získavame buď cez dopytový formulár na našej stránke alebo telefonicky keď nás kontaktujete. Je preto dobré mať tieto rozemery predom pripravené.

2. OBZRIEŤ

Akákoľvek ponuka je v podstate vždy len orientačná pretože be reálneho obzretia nie je možné zistiť všetky skutočnosti, ktoré na ponuku vplývajú. Takmer vždy preto robíme obhliadku na mieste, kde s Vami radi preberieme našu prvú nezáväznú ponuku osobne a zároveň upresníme na základe obliadky či ešte bude treba niečo na ponuke zmeniť alebo či nepotrebujete iné, vhodnejšie riešenie.

3. PONUKA

Po sústrední všetkých potrebných informácií, aj ich prekonzultovaní s Vami na mieste pri obhliadke, Vám pripravíme výslednú záväznú cenovú ponuku, ktorú Vám zašleme.

4. OBJEDNÁVKA

Po odsúhlasení ponuky a dohodnutí času realizácie preberieme Vašu objednávku, ktorá sa pre nás stáva záväznou.

5. MONTÁŽ

V dohodnutom termíne dovezieme všetok potrebný a objednaný materiál a zabezpečíme kvalifikovanú montáž našimi pracovníkmi.

Neváhajte nás kontaktovať

Ak máte akúkoľvek otázku k bránam, dverám, protipožiarnym dverám, oknám či oploteniu, neváhajte a kontaktujte nás, buď telefonicky alebo kontaktným formulárom nižšie.Ak máte akúkoľvek otázku k bránam, dverám, protipožiarnym dverám, oknám či oploteniu, neváhajte a kontaktujte nás, buď telefonicky alebo kontaktným formulárom nižšie.


Ako pracujeme

1

Rozmery

2

Obzrieť

3

Ponuka

4

Objednávka

5

Montáž

Špeciálna ponuka

Fasádne brány

Brány z lubovolným digitalnym tlačeným motívom

Brány so zvýšenou hrúbkou panela zo 40mm na 60mm

Ovládanie brán mobilnou aplikaciou