O nás

Sme stavebno-obchodná firma, ktorá je na trhu od roku 2003. Počas dlhodobého rozvoja stavebného trhu sme prirodzene dospeli k zameraniu sa na služby spojené s garážovými bránami, bránami pre výrobné haly, priemyselnými bránami. Ďalším rozvojom sa naše služby rozšírili o dvere či už vchodové alebo špeciálene dvere, protipožiarne dvere, ďalej oplotenia a okná, ktoré dopĺňajú našu celkovú ponuku.

Počas 15 rokov existencie na trhu sme sa naučili počúvať našich zákazníkov pretože len tak dokážeme zabezpečiť ich spokojnosť. Vypracovali sme si dlhodobo overený postup ako pracujeme, a tieto naše skúsenosti a postupy sa zúročujú vo vysokej spokojnosti zákazníkov. Nie sme viazaní primárne len na zisk, ale vždy zákazníkovi poradíme najvhodnejšie riešenie tak, aby bol dlhodobo spokojný.

Veríme, že aj Vás naše služby a ponuka presvedčia, že sa nám oplatí zavolať, pozvať nás na obhliadku a dať si od nás vypracovať cenovú ponuku. Budeme preto radi keď sa nám ozvete, napríklad formulárom nižšie.

Neváhajte nás kontaktovať

Ak máte akúkoľvek otázku k bránam, dverám, protipožiarnym dverám, oknám či oploteniu, neváhajte a kontaktujte nás, buď telefonicky alebo kontaktným formulárom nižšie.Ak máte akúkoľvek otázku k bránam, dverám, protipožiarnym dverám, oknám či oploteniu, neváhajte a kontaktujte nás, buď telefonicky alebo kontaktným formulárom nižšie.


Ako pracujeme

1

Rozmery

2

Obzrieť

3

Ponuka

4

Objednávka

5

Montáž

Špeciálna ponuka

Fasádne brány

Brány z lubovolným digitalnym tlačeným motívom

Brány so zvýšenou hrúbkou panela zo 40mm na 60mm

Ovládanie brán mobilnou aplikaciou