Brány pre vašu garáž aj výrobnú halu

Dlhodobo sa špecializujeme na garážové aj priemyselné brány a všetky služby spojené s nimi. Ponúkame nielen štandartné druhy brán, ale aj špeciálne, prispôsobené na dané prostredie, kde majú byť použité (osadené). Ak máte špeciálne potreby, určite sa nám možete ozvať a my Vám nájdeme nalepšie riešenie. Nižšie si môžete pozrieť výber z rôznych druhov brán. Pri konzultácii Vám vieme poradiť a doporučiť priamo riešenie na mieru. Pre špeciálne požiadavky máme aj špeciálnu ponuku:

  • Fasádne brány
  • Brány z lubovolným digitalnym tlačeným motívom
  • Brány so zvýšenou hrúbkou panela zo 40mm na 60mm
  • Ovládanie brán mobilnou aplikaciou

Garážové brány

Segmentové brány

Segmentová brána je komfortným riešením pre garáž. Vďaka schopnosti tepelnej izolácie je určené najmä pre vyhrievané garáže.

Ponuka segmentový brán

Závesne posuvné brány

Riešenie umožňujúce jednoduchý prechod osôb pri čiastočnom otvorení brán. Komponenty, sú zhodné s priemyselnými bránami.

Ponuka závesných brán

Rolovacie brány

Rolovacie garážové brány sú ľahké, pevné a tiché. Zaberajú minimum miesta a nevyžadujú dodatočný priestor pri otváraní.

Ponuka rolovacích brán

Výklopné brány

Výklopné brány sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia a mechanické riešenie zaručujú bezporuchovú činnosť  brány.

Ponuka výklopných brán

Dvojkrídlové brány

Dvojkrídlové brány predstavujú najúspornejšie uzavrenie garáže. Zárukou nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchým riešením.

Ponuka dvojkrídlových brán

Priemyselné brány

Segmentové brány

Sú vytvorené na základe preferencií klientov, spracované tak, aby zaistili ľahkú a rýchlu montáž. Je možné pripojenie iných zariadení na bránu.

Ponuka segmentový brán

Rolovacie brány

Rolovacie brány sú ideálne všade tam, kde je pre otváranie nedostatok miesta alebo je inštalácia iných typov priemyselných brán nemožná.

Ponuka rolovacích brán

Závesne posuvné brány

Umožňujú ozavieranie otvorov o veľkej šírke a vďaka jednoduchej konštrukcii sú univerzálnym riešením, ktoré je perfektné aj v extrémnych podmienkach.

Ponuka závesných brán

Skladacie brány

Skladacie brány sú určené pre výstavné salóny, expozície a budovy modernej architektúry, kde sa štýl a elegancia spoja so spoľahlivosťou a funkčnosťou.

Ponuka skladacích brán

Prekladková stanica, rampa

Ponúkame radu výrobkov z oblasti nakladacej techniky v podobe brán, plošín, tesnenia a prídavného vybavenia. Zaručujeme najvyššiu kvalitu dielov.

Ponuka atypických výrobkov

Ako pracujeme

1

Rozmery

2

Obzrieť

3

Ponuka

4

Objednávka

5

Montáž

Špeciálna ponuka

Fasádne brány

Brány z lubovolným digitalnym tlačeným motívom

Brány so zvýšenou hrúbkou panela zo 40mm na 60mm

Ovládanie brán mobilnou aplikaciou