Dvojkrídlové brány

Krídlové brány sú tradičným riešením pre všetky garáže s obmedzeným vnútorným priestorom (kde sa nedajú použiť brány sekčné) alebo požiadavkou jednoduchého priechodu osôb. Vyrábame priamo na mieru, v modernom dizajne, v desiatkach dekorov dreva a možnosťou širokého radu doplnkov.

Oceľový zinkovaný rám dvojkrídlových garážových brán je obložený hliníkovým systémovým profilom s kvalitnou povrchovou úpravou prírodný elox. Bránové krídlo je zložené zo 4 a viac sekcií uložených v krídle horizontálne. Oceľová sendvičová sekcie s prerušeným tepelným mostom zaručujú veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti brány. Spoje medzi krídlami a rámom brán sú špeciálne tvarované tak, aby integrovaný gumený prvok utesnil brány po celom obvode. Krídla môžu byť rozdelené rovnakým pomerom alebo môžu byť medzi sebou asymetrická (priechod pre chodcov).

Garážové brány sú zabezpečené v zatvorenej polohe ručnom rozvorovým mechanizmom spoločne s uzamykateľným kovaním kľučka / kľučka alebo kľučka / guľa.
Pre zaistenie brány v otvorenej polohe slúži štandardne dodávané aretácia otvorenej polohy umiestnené v hornej časti brány.

Hlavné prednosti krídlových brán:

  • rám - oceľový zinkovaný, obložený hliníkovým profilom
  • tesnenie - po obvode krídel
  • ručná rozvora - zabezpečenie vrát
  • aretácia krídel - zamedzí zatvorenie krídel brány pri prejazde
  • ochranná guma - proti zovretiu prstov
  • tiahla pohonu - ovládanie stropným pohonom

Žiadosť o ponuku

Ak máte záujem o brány a chcete si nechať vypracovať nezáväznú predbežnú ponuku, radi Vám ju vypracujeme. Uveďte nižšie potrebné údaje, aby sme Vám vedeli správnu ponuku vypracovať.

Testovací text


Ako pracujeme

1

Rozmery

2

Obzrieť

3

Ponuka

4

Objednávka

5

Montáž

Špeciálna ponuka

Fasádne brány

Brány z lubovolným digitalnym tlačeným motívom

Brány so zvýšenou hrúbkou panela zo 40mm na 60mm

Ovládanie brán mobilnou aplikaciou